Tamamlanan Projeler

SSK ETLİK DOĞUMEVİ İKMAL İNŞAATI - ANKARA

İşveren : S.S.K. Genel MüdürlüğüKapsam : Ankara – Etlik de bulunan 350 yataklı SSK Doğumevi Hastanesinin bütün birimleri ve ameliyathaneleri ile tümüyle tamamlanmıştır. Toplam olarak 20000 m2 inşaat yapılmıştır.

YOZGAT (MERKEZ) KANALİZASYON İNŞAATI - YOZGAT

İşveren : İller Bankası Genel MüdürlüğüKapsam : Bu proje kapsamında, Yozgat il merkezinin tamamının kanalizasyon işleri ve Yağmur Suyu Drenajı işleri yapılmıştır. 131 km değişik çaplarda boru döşenmiştir.

MALATYA ADLIYE SARAYI İNŞAATI - MALATYA

İşveren : Malatya ValiliğiKapsam : Malatya Adliye Sarayı, toplam 15.000 m2 kapalı alanı, duruşma salonları, hükümlü muhafaza yerleri ve DGM üniteleri ile tümüyle bitirilmiş ve teslim edilmiştir.

SAKARYA KIŞLASI ASKERİ TESİSLERİ - ADAPAZARI

İşveren : Savunma Bakanlığı 

D.S.İ ADAPAZARI ŞUBESİ 16 DAİRELİ LOJMAN İNŞAATI - ADAPAZARI

Kapsam : DSİ. Adapazarı Şubesi 16 Daireli Lojman İnşaatı, 2 blok'tan oluşmak üzere toplam 2.500 m2 kapalı alan ve çevre düzenlemeleri ile inşa edilmiştir. 1999 depreminde hiç bir hasar tesbit edilmemiştir.

GEZENDE BARAJI ENERJİ TÜNELİ KAÇAKLARININ İYİLEŞTİRİLMESİ - KONYA

İşveren : Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ( DSİ )Kapsam : 72 metre enerji tünelinde onarım(demirli beton kırılması ve sonrasında kaplama ve püskürtme betonu), 168 metre enerji tünelinde enjeksiyon, 459 metre drenaj galerisi açılması, kontak ve drenaj enjeksiyonu yapılması

ARİFİYE TANK PALET FABRİKASI SAYMANLIK DEPOSU İNŞAATI - ADAPAZARI

İşveren : Savunma Bakanlığı